Your browser does not support JavaScript! Prečo štúdium na Malte
0907 360 767
konzultácia ZDARMA
$slides

Prečo štúdium na Malte

Malta je ostrovný štát ležiaci v srdci stredozemného mora. So svojimi 400 000 obyvateľmi a rozlohou len 316 km2 je Maltská republika najmenším členským štátom Európskej únie. No vďaka subtropickej klíme, zaujímavej prírode a bohatej histórií Malta každoročne privíta na svojom území až 1 milión nadšených turistov. Úradnými jazykmi sú maltština, angličtina a taliančina. Najviac ľudí navštevuje Maltu v lete, práve kvôli krásnemu počasiu. Ale aj počas jari a jesene sem vetry prinesú teplučký vzduch z Afriky, ktorý zaručuje príjemné teploty aj mimo hlavnej sezóny.

Malta je jednou z krajín, ktorá každoročne privíta množstvo záujemcov o jazykový pobyt. Angličtina na Malte má tradíciu, čo dokazuje aj veľa spokojných študentov. A prečo je to tak?

Na tomto maličkom súostroví nájdete viac než 40 jazykových škôl. Ak sa chcete zdokonaliť v anglickom jazyku a zároveň si oddýchnuť v krásnom prostredí, Malta je pre vás to pravé miesto. Každoročne sem prichádzajú študenti z rôznych krajín sveta, aby si užili spojenie výborného jazykového pobytu s príjemnou dovolenkou. Ak ste milovníkom slnka, jazykový pobyt na Malte vás určite nesklame.

Malta ponúka študijné pobyty pre záujemcov všetkých vekových kategórií. Pobytu sa môžu zúčastniť už aj deti od 7 rokov. Výhodou štúdia anglického jazyka na Malte je fakt, že sa tu stretnete so širokým množstvom ľudí z celého sveta a môžete tak svoje znalosti zdokonaliť nielen v škole, ale aj počas voľných chvíľ a zábavy.

Traduje sa, že na Malte naučia po anglicky každého. Istotne aj vás! Tak nepremeškajte príležitosť a poďte to s nami vyskúšať!